І, нарешті, освітні серіали. На платформі вийшло 8 нових.

Нижче трохи детальніше про них.

???? Запрошує «Клуб Не Анонімних Блогерів»

Як стати популярним на YouTube?

Порадами діляться Вова Остапчук, Джеррі Хейл, Андрій Трушковський, Діана Глостер, Слава Дьомін, Ліза Василенко, Раміна Есхакзай.

???? Для друзів, які мріють про мільйон лайків

TikTok/Instagram/Facebook: як залишатись у тренді в 2020

Що таке TikTok, Instagram і Facebook? Як створювати якісний контент і заробляти на блозі? Секретами поділяться українські блогери.

???? Для батьків, які хочуть, щоб їхня дитина почувалася безпечно в інтернеті

Серіал для підлітків «Про кібербулінг» з NK | Настею Каменських і Анною Трінчер

Зірки знають, що таке кібербулінг, і як дати відсіч булерам.

???? Для хлопців і дівчат, які ще не знають, чому мати один пароль до всього — це не ок

Серіал «Кіберняні»

Смартфону відомо про нас геть усе. Це дуже чутлива інформація, що може потрапити до шахраїв і завдати клопоту. Як попередити кібератаку та відновитися, коли халепа вже сталася? Порадять експерти з інформаційної безпеки.

???? Для тітки, чиє фото паспорта «втекло в інтернет», і вона хвилюється за свої персональні дані

Захист персональних даних

Дмитро Корчинський, народний артист України, актор театру та кіно Олексій Вертинський, а також блогерка Маша Краш розкажуть, як захистити персональні дані і що таке політика приватності. Навчіться безпечно користуватися сайтами і соціальними мережами.

???? Для підприємців, які шукають нові інструменти розвитку бізнесу

Серіал «Відкриті дані для бізнесу»

Відкриті дані — хороша база для розвитку власної справи. З курсу ви дізнаєтеся, що таке відкриті дані і яку користь вони приносять, де їх отримати і як використовувати для розвитку бізнесу.

???? Для тих, хто хоче навчати цифрової грамотності

«Тренінг для тренерів»

Андрій Бродецький, автор телеграм-каналу «Технології, медіа та суспільство», керівник редакції Liga.Tech та актори студії «Мамахохотала» у цьому курсі розкажуть, як стати тренером з цифрової освіти і що для цього необхідно. Серіал має формат живих прикладів, як треба проводити та будувати заняття із цифрової грамотності для людей різного віку. Також містить комедійні скетчі, які показують, як точно НЕ треба робити.

Будемо раді, якщо ви долучите до навчання на платформі своїх рідних та друзів.

???? Для борців за кращі умови для всіх

Зірки Е-Демократії

Серіал за участі Софії Сакалош, Віктора Павлика, Ярослави Кравченко, Костянтина Андріюка, Олександра Піденка. Розповідаємо про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші