КНП “Солонянська багатопрофільна лікарня” Солонянської селищної ради інформує

Дата: 10.07.2020 15:07

КНП “Солонянська багатопрофільна лікарня” Солонянської селищної ради продовжує поліпшувати інфраструктуру та комфорт для пацієнтів. За період квітень – липень 2020 року проведений ремонт власними силами лікарні (зав. Господарчим відділом Гаржа В.Л.) та за власний кошт (кошти спец рахунка по платним послугам):

1. Ремонт поліклінічного відділення 1-й поверх з формуванням підлоги кахельною плиткою (загальна площа близько 200 м.кв.), заміна дверей у всіх кабінетах (12 шт.), ремонт туалетної кімнати.

2. Відремонтовані кабінети лікарів: організаційно-статистичний відділ(зав. Суркова В.І.), кабінет функціональної діагностики (лікар Турченко О.В.), кабінет невропатолога (лікар Лисенко В.І.), палата інтенсивної терапії при приймальному відділенні (лікар Лось П.М.).

3. капітальний ремонт приміщення нового рентгенологічного кабінету (лікарі Чепець О.О., Третяк О.О.): замінено систему електропостачання зі встановленням вимикачів, розеток, світильників. 43 кв.м. підлоги вкрито спеціальним лінолеумом, виконані штукатурні роботи (36 кв.м. стін вкрито баритобетонною штукатуркою), встановлено 1 металопластикові та 2 металевих захисних дверей, 2 металопластикових вікна.

4. Проведено капітальне облаштування нового травмпункту (травматолог Супруненко О.О.). Кабінет потребує нового медичного обладнання.

Ремонти в Солонянській лікарні продовжуються. Сподіваємося на дієву підтримку як громади так і депутатського корпусу, Солонянської ОТГ (як власника) та всіх, хто нас підтримує.