Дбати про благоустрій населених пунктів стало доброю традицією Солонянської громади

Дата: 19.04.2021 11:44

Турбота про чистоту і благоустрій наших населених пунктів – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій, віддзеркалюють моральне обличчя селища і кожного його жителя. Проблема вивозу та утилізації побутових відходів актуальна для всієї нашої громади. Розуміючи це, всі без винятку населені пункти зайнялись впорядкуванням своїх територій.

Дійсно величезна активність спостерігалась у багатьох старостинських округах Солонянської громади, жителі яких, уже не перший тиждень поспіль, продовжують проводити суботники в рамках благодійної акції «За чисте довкілля».

Цими вихідними до такої потрібної та важливої справи долучилися жителі Кам'янського, Привільнянського, Сурсько-Михайлівського, Широчанського старостинських округів та мешканці селища Надіївка. В результаті ліквідовано стихійні сміттєзвалища, прибрано території місцевих цвинтарів, впорядковано узбіччя доріг, вжито заходи по озелененню територій, а ще в Надіївській школі пофарбували паркан тощо.

Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим людям, які, незважаючи на вихідний день, долучилися до доброї та суспільно-корисної справи, які знайшли для цього час та доклали власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою наших сіл і прилеглих до них територій.

Разом зробимо нашу громаду кращою!