Триває процес розробки Стратегії розвитку громади

Дата: 16.04.2021 14:21

Сьогодні, 16 квітня 2021 року, в приміщенні Солонянської селищної ради відбулося друге засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку громади за участю експерта з розробки Стратегії розвитку Програми “U-LEAD з Європою” Дениса Абрамова. Після першого організаційного засідання, яке пройшло у січні, робоча група працювала над збором даних для соціально-економічного аналізу громади, який дозволив охарактеризувати основні економічні показники, роботу галузей освіти, медицини, культури, житлово-комунального-господарства, інфраструктуру та потенціал громади. Дякуємо всім жителям нашої громади, які приєднались до процесу розробки Стратегії розвитку та присвятили свій час на заповнення анкет. Завдяки зібраним даним члени робочої групи презентували актуальні результати соціологічного дослідження.

Опитування було проведено серед жителів громади, учнівської молоді та представників бізнесу. Опрацьовано понад 1000 анкет. Загальний результат дослідження обов’язково буде враховано в подальшому при розробленні стратегічних цілей і завдань нашої громади. Метою другої частини зустрічі було формування невід’ємної частини будь-якого стратегічного документу – так званого, SWOT- аналізу. Експерт Програми “U-LEAD з Європою” Денис Абрамов разом із членами робочої групи напрацювали позиції щодо сильних і слабких сторін нашої громади, а також зовнішніх можливостей і загроз. На завершення засідання визначено основні пункти SWOT- аналізу. До наступного засідання їх буде доопрацьовано та визначено взаємозв’язок між внутрішніми і зовнішніми факторами. Саме ці взаємозв’язки дозволяють сформулювати порівняльні переваги, виклики і ризики, які є основою для стратегічного вибору. Наступним етапом роботи буде формування SWOT-матриці (визначення на основі взаємозв’язків між сильними та слабкими сторонами, можливостями та загрозами порівняльних переваг, викликів та ризиків) та постановка стратегічних, операційних цілей та завдань стратегії розвитку громади і їх обговорення. Розробка Стратегії триває. Долучайтесь до стратегічного планування розвитку нашої Солонянської селищної громади! З результатами опитування та соціально-економічним аналізом можна буде ознайомитися на офіційному сайті громади у розділі Стратегія розвитку громади.