Відбулось засідання комісії та позачергове засідання виконкому

Дата: 08.04.2021 16:31

Сьогодні, 08 квітня, під головуванням очільника громади Михайла Копейко відбулось засідання комісії з придбання житла, виплати грошової компенсації для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Солонянської селищної ради. На порядок денний виносилось питання Про надання згоди на перерахування коштів з спеціального поточного рахунку як оплату за договором купівлі-продажу квартири. Члени комісії вирішили надати згоду на перерахування коштів та затвердити Протокол засідання на позачерговому засіданні виконавчого комітету Солонянської селищної ради. Із відповідними документами ви можете ознайомитись у розділі Виконком.