У с. Малозахарине встановлено нову автобусну зупинку

Дата: 08.04.2021 15:35

Очікувати автобус, потерпаючи від сильного вітру, дощу чи снігу, або стоячи під палючим сонцем, дійсно не комфортно. Саме тому за кошти місцевого бюджету придбано і встановлено павільйон автобусної зупинки у с. Малозахарине, який дозволить зручно, безпечно і комфортно пасажирам очікувати на громадський транспорт, а школярам – на шкільний автобус.

Під час встановлення та монтажу зупинки прилетів лелека. Це точно гарний знак! Адже без перебільшення можна сказати, що лелека – один із символів-оберегів для українців. Приліт цих птахів обіцяє радість і приємні новини. Лелека на дорозі гарантує успіх у запланованій справі. Отже, впевнені, що заплановані та реалізовані справи нашої громади обов’язково будуть успішними!

Такий невеличкий, але необхідний благоустрій забезпечить комфортні умови мешканцям нашої громади для очікування громадського транспорту. Адже головне – це зручність, затишок та безпека для жителів нашої громади.