Відбулось засідання комісії з надання одноразовоії матеріальноії допомоги

Дата: 07.04.2021 18:30

Сьогодні, 07 квітня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади. На засіданні були присутні начальник відділу соціального захисту населення Анна Заїка, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Вікторія Османова, начальник фінансового відділу Світлана Горпиняк, начальник юридичного відділу Сергій Лисенко, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Тетяна Шиліна, спеціаліст відділу соціального захисту населення Олена Анутдінова, лікар педіатр КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Валентина Коташвілі, начальник служби у справах дітей Ірина Котенко та старости старостинських округів нашої громади Віктор Сліпченко та Наталія Пекарська-Дорожко.

На розгляд комісії було подано 53 заяви від жителів нашої громади, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення.

Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

• 42 особи (52000,00 грн) - на лікування, післяопераційну реабілітацію
  • 5 осіб (2500,00) - на вирішення соціально-побутових питань
  • 5 осіб (17500,00) - на поховання непрацюючих громадян
  • 1 особа (1000,00) - допомога учасникам антитерористичної операції

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 73 000,00 грн із місцевого бюджету на вирішення складних ситуацій мешканців Солонянської громади.