Підготовка до проведення засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 07.04.2021 13:25

Сьогодні, 07 квітня 2021 року, відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

Метою зустрічі стало обговорення процедури проведення атестації педагогічних працівників  установ освіти громади комісією ІІ рівня з урахуванням епідеміологічної ситуації, що склалася.

Членами комісії було прийняте рішення провести атестацію педагогів 09 квітня 2021 року без їх особистої участі. На засідання атестаційної комісії ІІ рівня будуть запрошені лише керівники закладів освіти, в яких педагогічні працівники претендують на підвищення кваліфікаційної категорії або присвоєння звання.