В харчоблоці Звонецько-Хутірської гімназії Солонянської громади замінено вікна

Дата: 05.04.2021 10:54

Одним із важливих завдань, що стоїть перед місцевою владою, є створення в навчальних закладах нашої громади умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей. Невід’ємним елементом для забезпечення цього завдання є комфортні умови та впровадження новітніх енергозберігаючих технологій.

Через старі вікна та двері у закладах освіти витрачається значна частина тепла, що призводить до нераціонального використання бюджетних коштів. Одним із таких об'єктів був Звонецько-Хутірський шкільний харчоблок, в якому за кошти місцевого бюджету в сумі майже 35 000 грн замінили 4 старих дерев’яних вікна на нові та сучасні металопластикові. Тепер в харчоблоці гімназії створено належні умови для підтримки необхідного температурного режиму у зимовий період. Наша громада здійснила черговий крок для покращення умов та комфорту перебування у закладах освіти.

Роботи по облаштуванню віконних прорізів ще тривають!