Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка "Я малюю маму"

Дата: 02.03.2021 17:19

02 березня відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу дитячого малюнка???? «Я малюю мою маму», присвяченого Міжнародному жіночому дню. Учасниками конкурсу стали 1??0??8?? читачів бібліотек Солонянської селищної територіальної громади віком від 6 до 10 років.

Оргкомітету з організації та проведення конкурсу важко було визначити переможців, адже настільки творчими, креативними і яскравими були роботи дітей, де відображена любов і ніжні почуття до найдорожчої в світі людини. І все ж таки, члени комісії дійшли до єдиного рішення. Та все ж таки члени журі досягли спільної згоди щодо оцінки робіт та визначили переможців:

????І місце – Максим Максімцов, 9 років, смт Солоне.

ІІ місце – Святослав Рижков, 8 років, село Кам’яне.

ІІІ місце – Настя Дордієнко, 10 років, село Військове.

ІІІ місце – Софія Осух, 6 років, село Надіївка.

ІІІ місце – Єва Прокопенко, 9 років, смт Солоне.

На переможців конкурсу чекають грамоти від КЗК «Солонянська публічна бібліотека», а також грошові винагороди від спонсорів конкурсу – депутатів Солонянської селищної ради Анатолія Андрусішина та Віталія Соколова. За І місце переможець отримає – 500 грн, за ІІ місце – 300 грн, за 3–ті місця – по 200 грн. Решта учасників конкурсу отримають від спонсорів приємні подарунки.

????Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо нових творчих успіхів!

Окремі слова вдячності ???? спонсорам конкурсу.