УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 01.03.2021 15:30

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Спеціаліста І категорії відділу земельних відносин виконавчого комітету Солонянської селищної ради - 1 (одна) штатна одиниця.

Спеціаліста ІІ категорії відділу  земельних відносин виконавчого комітету Солонянської селищної ради - 1 (одна)  штатна одиниця (Територія сіл Башмачка, Широкополе, Любимівка, Любов, Перше Травня, Кам’яно-Зубилівка).

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування (землевпорядник)  не нижче ступеня спеціаліста; вільне володіння  державною мовою; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; загальний стаж роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше п’яти років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи : заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність); 2 фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; копія документа, який посвідчує особу громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); письмова згода на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування ", "Про запобігання корупції",  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відповідних посад виконавчого комітету Солонянської селищної  ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Звертатися за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, тел. 2-12-68