ЧАС ПЛИНЕ, А ПАМ’ЯТЬ ЗАЛИШАЄТЬСЯ...

Дата: 19.02.2021 13:42

На знак вшанування  відваги, сили духу та стійкості тим, хто віддав своє життя під час Євромайдану, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, Європейське майбутнє України та з нагоди вшанування пам’яті Небесної сотні керівництво  Солонянської селищної територіальної громади та  небайдужі мешканці  поклали квіти  до дошки вшанування пам’яті загиблих бійців зони АТО. Хвилиною мовчання присутні  вшанували героїв, які здійснили справжній подвиг про який ніколи не буде забуто.

«Небесна Сотня» полягла за нас та за щасливе майбутнє наших дітей. Вони вірили у перемогу добра над злом, правди – над неправдою та кривдою. Надією – на краще майбутнє для своєї рідної землі. Любов’ю – до України, справжніми синами якої вони були, є і будуть.

Герої не вмирають…. Вони назавжди залишаються у наших серцях. Світла пам’ять Небесній сотні!

Слава Україні! Героям слава!