В рамках підготовки до 6 сесії в Солонянській селищній територіальній громаді розпочалися засідання постійних комісій

Дата: 19.02.2021 13:01

У Солонянській селищній територіальній громаді триває підготовка до 6?? сесії. Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій.

Сьогодні, 1??9?? лютого 2021 року, члени комісії з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд 6?? сесії селищної ради.

????За наслідками обговорення з урахуванням внесених пропозицій погоджено та рекомендовано ?? внести проєкти рішень до порядку денного чергової сесії Солонянської селищної ради, що відбудеться 2??5?? лютого 2021 року.