Вийшла друком збірка віршів Наталії Коновалової «ПАМ‘ЯТІ СИНА»

Дата: 12.02.2021 16:37

Довгоочікувана та просякнута болем збірка віршів "ПАМ‘ЯТІ СИНА" Наталії Коновалової із с.Василівка побачила світ.

Збірку авторка присвятила загиблому сину Володимиру Коновалову, учаснику АТО , який 6 років тому віддав своє життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України  70 примірників збірки вже передано до бібліотек Солонянської селищної територаільної громади.

Тепер, пам’ять про героя Солонянщини навіки житиме не лише в серцях???? рідних, близьких, друзів, мешканців нашої громади, а і у віршах рідної неньки.

???? Висловлюємо слова подяки матері загиблого, Наталії Коноваловій, за виховання сина, справжнього патріота України. Окремі слова вдячності висловлюємо за неймовірні рядки, які передають усю глибину печалі, відчаю та скорботи батьків, які не дочекалися своїх дітей.

Герої не вмирають! Вічна і світла пам’ять Володимиру Коновалову! Слава Україні ???????? Героям слава!