Фото без описуАдміністрація та колектив КНП «Солонянська лікарня» продовжує поліпшувати інфраструктуру та умови перебування хворих в нашому закладі

За останні 2 місяці лікарня придбала 4 кисневих концентраторів на 10 літрів для лікування хворих,які потребують кисневої терапії(в першу чергу,це хворі з двобічними пневмоніями в тому числі на фоні ковідної інфекції) на суму 151 206(1 концентратор 37 800). Наразі в лікарні 9 кисневих концентраторів : 4 в інфекційному відділенні, 1 в приймальному(там у нас є палата інтенсивної терапії для тимчасового перебування хворих), 2 в терапевтичному відділенні, 2 в палаті інтенсивної терапії при терапевтичному відділенні.

Крім того придбаний стаціонарний дозиметр для нового рентгенапарата,сума 129 800 гривень.Це обов’язкова вимога для отримання ліцензії на використання джерел іонізуючого випромінювання.

В терапевтичне відділення закуплено 3 нових холодильників- 2 на коридор для збереження харчів для пацієнтів і 1 в маніпуляцій ний кабінет відділення. Сума 16 450 гр.

Також відремонтований цифровий флюорограф ,який розташований на 1 поверсі п’ятиповерхового корпуса. При роботі цього флюорографа не потрібна флюороплівка,що дає значну економію коштів. Сума 6 800 гр.

Концентратори,дозиметр,холодильники,ремонт цифрового флюорографа оплачені власним коштом,загальна сума 304 256 гривень.

Власні кошти – це кошти зароблені лікарнею за рахунок договорів з НСЗУ(національна служба здоров’я України) та кошти від надання платних послуг лікарнею.

В жовтні поточного року Солонянська громада виділила 198 400 гривень на Солонянську лікарню.

За ці кошти закуплені та встановлені працівниками лікарні в терапевтичному відділенні :

- металопластикові двері – 4 шт.,вікна – 4 шт. та облаштований медсестринський пост .Сума 49 600 гр.;

- 3 комп’ютера на суму 48 000 гр.( 2 в новий рентгенкабінет та 1 в реєстратуру лікарні);

- меблі в новий рентгенкабінет(стілець офісний,вішалка для одягу,диван для персоналу,крісло офісне,стіл кутовий) на суму 9 800 гр.;

- меблі для відділень та кабінетів лікарні стільці офісні -18 шт.,стіл письмовий – 2 шт.,тумби – 3 шт.Загальна сума -12 285 гр.;

- наматрацник вологостійкий 25 шт. х 650 =16 250 гр.;

- матрац -25 шт. х 400 = 10 000гр.;

- ковдра напівшерстяна – 25 х 390 = 9 750 гр.;

- комплект постільної білизни – 25 шт х 530 = 13 250 гр.;

- столик для гіпсування 4 800 гр.;

- матеріали -6219 гр.;

- будівельні матеріали – 8 272 гр.;

- матрац водонепромок. -1850 гр.;

- металопластикові вікна в неврологічне відділення -6737.

Крім того в жовтні 2020 року лікарня власним коштом закупила

- комплект постільної білизни – 50 шт.;

- матраци – 50 шт.;

- ковдри – 50 шт.;

- подушки – 50 шт. На загальну суму 98 500 гр.

Наразі інфекційне,дитяче та терапевтичне відділення повністю забезпечені новими матрасами,подушками,ковдрами,комплектами постільної білизни,більше половини неврологічне та хірургічне з травматологічними та гінекологічними ліжками.

Плани на найближчий час:

1.Повністю закінчити ремонт 7-го та 2-го боксів інфекційного відділення,туалет на 2-му поверсі поліклінічного відділення.

2.Повіністю облаштувати та відкрити для пацієнтів новий травмпункт.

3.Облаштувати підлогу кахельною плиткою поліклініку від нового рентгенкабінета до нового травмпункта.

4.Отримати 6 функціональних ліжок з протипролежневими матрасами та кардіомонітор,закуплені за кошти фонду соцекономрозвитку Солонянською громадою та облаштувати блок з 5 ліжок двух палат інтенсивної терапії та кабінета лікаря на 3-му поверсі лікарні.

5.Довести до кінцевого ладу стан метало пластикових вікон та дверей в терапевтичному відділені.

Наша мета - сумісно з депутатським корпусом Солонянської селищної громади зробити Солонянську лікарню сучасною,ефективною та конкурентоздатною.

З повагою та побажанням здоров’я на Новорічні свята ,

Директор КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради