Питання соціального захисту дітей на постійному контролі громади

Дата: 23.11.2020 13:37

З метою обстеження умов проживання дітей, які перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах та дітей, які мають ризики потрапляння у складні життєві обставини, 20 листопада служба у справах дітей Солонянської селищної ради  спільно з поліцейським офіцером громади та інспектором з ювенальної превенції Солонянського ВП проведели рейд у с.Тритузне, с.Широке, с.Сонячне, с.Малозахарине, смт Солоне, у ході якого відвідано:

5 сімей у яких виховується 11 дітей, які перебувають на обліку у зв’язку з неналежним виконанням батьками батьківських обов’язків;

5 сімей у яких виховується 17 дітей, які мають ризик потрапляння у складні життєві обставини.

Батькам були надані рекомендації щодо приведення житлово-побутових умов до належних, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, запропоновано звернутися до лікаря нарколога у зв’язку із зловживанням алкогольними напоями, на одну горе-маму складено адміністративний протокол через те, що дитина без поважних причин не відвідувала заклад освіти більше 10 днів.