Дата: 19.11.2020 13:49

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap). Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду серіалу ви зможете : - Розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу; - Надихнутися кейсами українських підприємців; - Зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу; - Зрозуміти, хто може допомогти зробити стартап; - Віднайти оптимальну бізнес-модель; - Навчитися працювати з клієнтами; - Навчитися інструментів стартаперів — канва, кастдев та інших; - Зрозуміти, як робити MVP; - Навчитися пітчити.