Найбільша цінність східних єдиноборств – вони несуть в собі прекрасну філософію, мораль, розвивають у людині найкращі якості, вчать поважати старших, виховують. Таеквондо –вид бойового мистецтва, який не знає рівних по потужності й ефективності техніки. Це найбагатший арсенал технічних прийомів, взятих із попередніх стилів давньокорейських бойових мистецтв і трансформований сучасним стилем життя. У цілому – це і швидкість сучасного життя, і енергія юності, і мудрість давнини.

22 лютого в смт.Солоне, у спортивній залі КЗО «Солонянське НВО» відбулося свято таеквондо -  змагання на Кубок Солонянської громади. Позмагатись за кубок громади зібрались 149 спортсменів Дніпропетровської області  різних вікових категоріях  (від шестирічних і до 18 річних кадетів). Юні таеквондисти представляли 4 спортивних клуба – «Золотий лотос», «Сокіл», «Інь-Ян» та «Характерник».

Змагання організував виконавчий комітет Солонянської селищної ради за підтримки «Федерації Чан Хуан таеквондо ІТФ».  Головним суддею змагань був  Кармазін Володимир Петрович, тренер з таеквондо КПЗО «Дитячо-юнацька спортивна школа» Солонянської селищної ради.
Точність та синхронність рухів, силу, витривалість та підготовку учасників оцінювали  кваліфіковані судді, яких визначила федерація. Приємно, що серед них  і випускник КЗО «Солонянське НВО» Мануйленко Станіслав.

Учасники змагались за двома розділами – туль (формальні вправи) та спаринг (спортивний поєдинок).

Ми раді відзначити, що вихованці ДЮСШ Солонянської селищної ради, які представляли спортивний клуб «Золотий лотос», вибороли багато призових місць та були відзначені медалями та дипломами. Так,  у  розділі формальних вправ - туль  перші місця у своїх вікових категоріях вибороли   Олійник Станіслав, Некрушець Євген, Стасюк Дмитро. Другі місця зайняли Івченко Софія, Наріжна Тетяна, Колясов Антон, Макаренко Максим, Блажевський Станіслав, Гордієнко Кирило, Батаєв Максим,  Усіченко Ростислав.

У спарингу також відзначились вихованці «Золотого лотоса».

У розділі спаринг поінт-стоп (новачок) перші місця вибороли Герасимов Михайло, Макаренко Максим, Батаєв Максим, Кім Марія, Наріжна Тетяна, Баралей Назар,  Шемет Єгор, Олійник Станислав, Івченко Софія. Друге місце в цьому розділі зайняли  Поліщук Костя, Шава Іван, Шмигельский Микола, Чепець Анастасія, Тилик Тимур, Гордієнко Кирил, Блажевський Станіслав, Фурман Назар. Третє місце  посіли  Піскун Ринат, Шабалдин Єгор, Скляр Денис.

У розділі спаринг (семі контакт) переможцями стали Мануйленко Станіслав, Рибалка Віталій, Павленко Валентин.Друге місце вибороли  Шевченко Олег, Литвиненко Владислав, Стасюк Дмитро, Кречик Ростислав. А  третє місце зайняли Андрійчук Роман, Литвиненко Ярослав, Заграбчук Роман, Щеміль Руслан, Кошевич Артем, Підганяк Владислав.

У розділі спаринг (лайт контакт) перше місце зайняв Філіп’єв Кирило,  друге місце - Усіченко Владислав, третє місце зайняли - Кузнецов Сергій, Некрушець Євген, Беріков Єгор, Усіченко Ростислав, Колясов Антон.

За результатами змагань перше командне місце зайняв спортивний клуб «Інь-Ян»,  друге – «Сокіл», третє місце  поділили між собою клуби  «Золотий Лотос» ДЮСШ  та «Характерник».

Для когось це було перше у житті випробування, а для когось гарна нагода підготуватись до нових звитяг на інших турнірах, в тому числі, і турнірах вищого рівня. Останнім часом таеквондо все більше приваблює дівчат. Адже ж не лише хлопцям подобається відчувати себе сильними.

Велике починається з малого: можливо, навіть найменші учасники змагання, які тільки пробують себе у цьому спорті, у майбутньому стануть гордістю нашої громади. Стануть тими, хто прославить нашу Солонянську ОТГ на увесь світ. Бажаємо спортсменам подальших перемог.