У Солонянській громаді відбувся форум з метою участі у конкурсі проекту Українського фонду соціальних інвестицій

Дата: 16.01.2020 18:58

За ініціативи працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги та виконавчого комітету селищної ради та активної участі громадськості було проведено форум громади, на якому підтримано ініціативу про участь у конкурсі проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – покращення первинної медицини у сільській місцевості». Конкурс спрямований на зміцнення центрів первинної медичної допомоги і дає можливість залучити до 300 000 євро на енергоефективну реконструкцію підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання. Учасниками форуму колегіально та одностайно було прийнято рішення подати для участі у конкурсі Солонянську амбулаторію групової практики та сформовано Партнера з впровадження проекту (актив), який здійснюватиме усі необхідні дії з підготовки та реалізації субпроекту. До складу цієї групи ввійшли депутати Солонянської селищної ради Сидоренко Г.В. та Сергєєва О.В., інженер з охорони праці Солонянського ЦПМСД Владіміров В.В., громадський активіст Яценко І.В., керівник структурного підрозділу Держпродспоживслужби у Солоняянському районі Соловей С.В.  Попереду відповідальний та складний етап – підготовка пакету документів, але ми націлені на успішний результат!