Дата: 16.10.2019 09:13

У Солонянській громаді ЦРМС провів робочу нараду щодо підготовки до урочистого відкриття ЦНАП, створеного за сприяння Програми U-LEAD з Європою. Урочисте відкриття відбудеться 21 жовтня. У Програмі - з 10 до 11.00 - інформаційна кампанія "Ярмарок добросусідства", вікторина для мешканців ОТГ на тему "Що я знаю про ЦНАП" та флешмоб старостинських округів громади "Наш ЦНАП найкращий". З 11.00 до 12.00 урочиста церемонія відкриття. З 12.00 до 13.00 відкриття віддалених робочих місць ЦНАПу на старостинських округах.