ВІТАЄМО ! ! !

Дата: 04.10.2019 16:09

Шановні працівники освіти та вчителі! В цей святковий день хочемо подякувати Вам за тепло, що Ви даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного. Низький уклін Вам, дорогі вчителі, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи, за самовідданість і багатство душі. Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичепних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам'яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а всі Ваші починання супроводжуються успіхом та вдячністю. З найкращими побажаннями КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради.