Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради про участь начальника відділу освіти Грекової І.В. у Всеукраїнському освітянському форумі

Дата: 20.08.2019 09:40

19 серпня 2019 року за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбувся традиційний освітянський форум – Всеукраїнська серпнева конференція. Темою масштабної зустрічі освітян з усієї України була: «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».
Начальник відділу освіти Солонянської селищної ради Грекова Ірина Вікторівна поділилася досвідом та власним баченням реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа".
Вітаємо Ірину Вікторівну з почесною місією, пишаємося, що досвід, мудрість,творчість нашого керівника прагнуть переймати на місцевих, обласних та Всеукраїнських рівнях!