Дата: 19.08.2019 11:39

В період з 12.08.2019 по 16.08.2019 Поліцейським офіцером Солонянської ОТГ на обслуговуваній території було проведено профілактичні бесіди з місцевими мешканцями по факту недопущення порушення благоустрою,підпалів стерні на полях спільно з працівником ДСНС Солонянського району проведено бесіди щодо правил бузпечьного користування електро приладами, газовим обладнанням. Спільно з старостою села проведено заходи у сфері приватної торгівлі щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.