Дата: 20.06.2019 09:26

19.06.2019 Поліцейським офіцером Солонянської ОТГ проводилося патрулювання території під час якого будо виявлено порушення ДПР та винесенно постанову за ст. 121 ч. 5.

Також сьогодні від служби у справах дітей виконавчого комітету Солонянської селищної ради було отримано інформацію про те що в смт. Солоне проживають діти, які потребують допомоги, так як батьки зловживають алкогольними напоями та не доглядають за ними. Спільним виїздом за місцем мешкання малолітніх встановлено,  що існує загроза життю та здорв‘ю дітей  та в подальшому прийнято рішення про тимчасове вилучення останніх та поміщення до Солонянської ЦРЛ.