ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів рішення Солонянської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Дата: 27.05.2019 17:27

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради повідомляє про оприлюднення проектів рішення селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на майно, відмінне від  земельної ділянки, на 2020 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» та аналізу їх регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради, вул. Гагаріна, 7, смт. Солоне, Солонянський  район, Дніпропетровська область, 52400;

Повна редакція зазначених проектів рішення розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Солонянської селищної ради solonyanska-gromada.gov.ua у розділі «регуляторна політика» –  проекти регуляторних актів – 2019 рік.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 26.06.2019 включно поштою – вул. Гагаріна, 7, смт. Солоне, Солонянський  район, Дніпропетровська область, 52400 або в електронній формі на e-mail: soloneotg@ukr.net