ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 27.05.2019 16:59

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 27.05.2019 року на офіційному веб-сайті  Солонянської селищної громади в розділі «Регуляторна політика – Проекти регуляторних актів – 2019 рік» опубліковано проект рішення Солонянської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» з аналізом регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються протягом одного місяця з дня опублікування проекту даного рішення за адресою: 52400, Дніпропетровська область, смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, тел. для довідок  (05669)21092.