Зверніть увагу на це повідомлення!!! Шановні жителі багатоквартирних будинків!!!

Дата: 04.06.2019 08:51

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»

Однією із складовових належного утримання спільного майна багатоквартирного будинку є безпечна експлуатація внутрішньобудинкових газових мереж.

У відповідності до діючого законодавства, для обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопастачання Вам необхідно:

- провести збори мешканців будинку;

- визначити уповноважену особу;

- укласти договір з організацією, яка обслуговуватиме внутрішньо-будинкову систему газопостачання;

- сплатити кошти за договорами.

Для безпечного проходження опалювального сезону 2019-2020 років прохаємо Вас своєчасно провести обстеження димовентиляційних каналів та отримати відповідні акти.

Такі свідомі дії з Вашого боку слугуватимуть запорукою безпеки Ваших родин!