Фото без описуФото без описуФото без описуВ травні відбувся міні турнір з настільного тенісу серед тих, хто відвідує наші тренування. Участь у турнірі прийняли команди смт. Солоне, с. Василівка та с. Широке. В черговий раз майстерність підтвердила команда смт. Солоне - І місце. ІІ місце посіла команда с. Василівка, ІІІ місце команда с. Широке. Вітаємо учасників та переможців!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Напередодні проведення товариського матчу з футболу в с. Василівка було проведено упорядкування футбольного поля. Участь прийняли інструктор КЗ "Спорт для всіх" Гайдаш І.А. та небайдужі мешканці села.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Вже традицією стали футбольні баталії між ветеранами та молоддю с. Василівка. Наприкінці травня в протистоянні зійшлися команда молоді "Юність" та команда ветеранів "Метеор". Поєдинок закінчився нічиєю з рахунком 3:3. За результатами пенальті перемогу здобула команда ветеранів "Метеор" з рахунком 7:8. Суддя змагань Гайдаш Сергій. Після завершення матчу відбулося частування учасників та вболівальників. Висловлюємо подяку за спонсорську допомогу в частуванні Лисенко Любов Федорівні та за смачний обід Запаленому Олександру.