СПОРТ ОБ'ЄДНУЄ ГРОМАДУ

Дата: 22.04.2019 11:00

18 квітня 2019 року відбувся міні турнір з настільного тенісу між командами "Метеор" (с.Василівка) у складі з 3 чоловік: Гайдаш Ігор, Щусь Ігор, Ляшенко Євген та "Успіх" (смт. Солоне) у складі 3 чоловік: Генінг Олександр, Піскун Юрій, Якимчук Максим. Обидві команди продемонстрували гарні навички у грі та мали рівні шанси на виграш турніру. Була показана справжня чоловіча боротьба, кожна команда хотіла виграти турнір. Але в кінечному результаті перемогу здобула команда "Успіх" (смт. Солоне). Переможців нагороджено грамотами.                                                                               Вітаємо переможців!