Ремонт доріг на території Широчанського старостинського округу

Дата: 19.04.2019 10:42

Завдяки депутата обласної ради Кужману О.М. Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА виступив замовником, щодо капітального ремонту доріг на території Солонянської ОТГ загальною протяжністю 7,8 км. В минулому році проведено капітальний ремонт дороги в с Широке, на початку поточного року підходять до завершення роботи з капітального ремонту доріг в с. Сонячне та с. Малозахарине. Дороги важливі для курсування шкільних автобусів, маршрутного сполучення між населеними пунктами. Зусиллями старости Оберемка В.В. асфальтовим зрізом відремонтовано дорогу в с. Малозахарине, яка веде до кладовища. Роботи виконані в смт Солоне від вул. Соборна по пров. Березовий та від с. Кам'яне до с. Новоселівка.