КЗ "Спорт для всіх".

Дата: 26.10.2018 13:04

18 жовтня 2018 року
відбувся фінал відкритого турніру з футболу серед школярів на приз "кубок Мера".
В змаганні прийняли участь 12 команд.
У молодшій віковій групі: І місце посіла команда Новопокровської СШ, ІІ місце- команда -Солонянської гімназії, а ІІІ – команда Солонянської СШ №1 .
У середній віковій групі: І місце зайняли футболісти Солонянської гімназії, ІІ місце – команда Солонянської СШ №1, ІІІ місце – Новопокровської СШ .
Та у старшій віковій групі: І місце зайняли футболісти Новопокровської СШ, ІІ місце – команда Солонянської СШ №1, ІІІ місце – Башмачанської СШ.
Усі учасники були нагороджені : перехідним кубком ,медалями та грамотами. А також селищний голова Солонянської ОТГ Копейко М.М. вручив юним футболістам солодкі подарунки.