Громадський бюджет — це інструмент, що дозволяє мешканцям пропонувати власні проєкти та отримувати кошти на їхню реалізацію. На початку великої війни ГБ був тимчасово призупинений, але тепер громади знову готові його реалізовувати!

У новому курсі ви дізнаєтесь:

• Як громадський бюджет зʼявився у світі та Україні?
  • Як скласти проєктну заявку та якісно розрахувати кошторис проєкту?
  • Як створити успішну інформаційну кампанію, завдяки якій більше людей проголосують за вашу ініціативу та доведуть її до реалізації?

До речі, завдяки Громадському бюджету можна не лише подавати свої ініціативи, а й голосувати за ідеї інших! Про це та багато іншого розкажуть наші спікери:

Іван Копиченко, регіональний координатор швейцарсько-української Програми EGAP в Одеській області;

Сергій Карелін, експерт із е-демократії.

Реєструйтеся та проходьте курс за лінком: https://courses.zrozumilo.in.ua/.../course-v1:EEF.../about

Онлайн-курс створений в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа.