Представники Солонянської громади взяли участь у стратегічній сесії з в рамках проєкту «Спільне реагування для відновлення українських громад»

8 громад із 5 областей України активно працювали над створенням та вдосконаленням своїх проєктних пропозицій, які сприятимуть відновленню громад та розвитку інфраструктури. Команди обмінювалися досвідом, ділилися викликами та можливостями, з якими стикаються під час євроінтеграції та процесу відбудови. Кожен етап був спрямований на створення комплексних проєктних заявок, які відповідають як місцевим, так і національним пріоритетам розвитку.