Висловлюємо щирі співчуття колезі Дармостук Людмилі Василівні та всій її родині з приводу смерті чоловіка Дармостука Миколи Анатолійовича

Колектив Солонянської селищної ради висловлює щирі співчуття колезі Дармостук Людмилі Василівні та всій її родині з приводу смерті чоловіка Дармостука Миколи Анатолійовича.

Увага! Щеплення проти сказу триває!

Дніпровське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області інформує, що з 05 по 23 липня 2023 року буде проводиться вакцинація тварин проти сказу на території  колишнього Солонянського району.

Вітаємо з Днем архітектури України

1 липня в нашій країні відзначають День архітектури України, свято присвячене історії національної архітектури, її розвитку та гармонізації.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 3 та 4 липня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

З метою написання Програми інтеграції ВПО у громаду, просимо зацікавлених осіб пройти коротке опитування актуально для ВПО

Повномасштабна війна росії проти України спричинила різке збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб в Солонянській громаді. Люди залишилися на тимчасове, тривале або постійне проживання у нашій громаді, тому одним із головних завдань селищної ради є створення відповідних умов для захисту їх прав та забезпечення можливостей до послуг.