Працівник Центру надання соціальних послуг протягом минулого тижня здійснили планові виїзди в населені пункти нашої громади. Відвідали сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, а також опікунські родини та прийомні сім’ї у селах Малозахарине, Сурсько-Михайлівка, Василівка, Військове, Калинівка, Широкопілля та Солоному.

Під час виїзду перевірили цільове використання коштів, отриманих при народженні дитини. Провели з батьками профілактичні бесіди щодо формування відповідального батьківства, недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя. Також надали рекомендації щодо догляду та виховання дітей. У сім’ях, які перебувають під соціальним супроводом, було перевірено результати попередньо наданих рекомендацій.