ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 10 та 11 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Продовжується проєкт «Людський вимір»

5 та 6 червня на базі Центру активності громадян працівники Солонянської та Новопокровської громади пройшли другий спільний тренінг з питань врядування, в рамках міжнародного проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 8 червня

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 червня