Державні податкові послуги — на Гіді

Хочете запустити бізнес та працювати на спрощеній системі оподаткування? Чи досі не маєте картки платника податків і не знаєте, як її оформити? Читайте покрокові інструкції на Гіді з державних послуг та отримуйте податкові послуги швидко й без зайвого стресу.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 12 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» проводить безкоштовні консультації для переселенців у Дніпропетровській області актуально для ВПО

Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» проводить безкоштовні консультації для переселенців у Дніпропетровській області.

МОЗ застерігає - не вживайте рибу, яка загинула внаслідок падіння рівня води!

Міністерство охорони здоров'я України наголошує - масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.

Пройшов другий етап громадського обговорення кандидатури старости Військового старостинського округу

Cьогодні у селі Калинівка пройшов другий етап громадського обговорення кандидатури старости. Нагадаємо, на посаду старости Військового старостинського округу висунуто кандидатуру Анни Анатоліївни Коняєвої.

Як не стати жертвою шахрайства

Шахрайство-крімінально каране діяння,відповідальність за яке в Україні передбачена Кримінальним кодексом України.