Спортивна молодь Солонянщини

Вихованці секції «вільна боротьба» ДЮСШ Солонянської селищної ради взяли участь у Відкритому чемпіонаті «Кубок Дніпра» серед юнаків 2008-2009 року народження. Вітаємо юних борців нашої громади та їх тренерів! Бажаємо ще більше перемог, досягнень та впевненості у власних силах!

Цими вихідними змагалися і вихованці секції футбол. 4 чергові гри провели наші футболісти 2012-2016 року народження на футбольному фестивалі Дніпропетровської області. .

3 червня у Магдалинівці відбулась Перша юнацька Спартакіада під девізом Рухайся до Перемоги України! «Ігри мужніх». Команда молодих спортсменів нашої громади взяла участь у змаганнях із декількох видів спорту, а саме:

• легкоатлетичний крос,
  • волейбол,
  • дартс,
  • настільний теніс,
  • гирьовий спорт,
  • шашки і шахи.

Вітаємо усіх наших спортсменів, команду тренерів та їх батьків! Бажаємо невпинного руху вперед! Ми вами пишаємось!

І звісно ж, дякуємо ЗСУ! За можливість жити, тренуватись і здобувати нові спортивні перемоги!

Все буде Україна!