Дніпропетровськгаз: подбайте про безпеку свою  та рідних!

Дніпропетровськгаз: подбайте про безпеку свою та рідних!

Безпечне споживання блакитного палива – важливе правило нашого сьогодення ! І обов'язок кожного мешканця Дніпропетровської області дбати про виконання технічного обслуговування мереж та приладів у власному помешканні. За статистикою, кожне друге обстеження внутрішніх газових мереж виявляє мікровитоки газу.

Триває програма з надання насіння кукурудзи та соняшника для підтримки агровиробників з прифронтових областей.

Для участі у ній програмі подались 2 500 сільськогосподарських підприємств. Реалізує програму Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Уряду Японії.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 13 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.