В межах проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Солонянська громада отримала мобільні автономні сонячні станції: станції зарядки Bluetti Poweroak та сонячні панелі Poweroak PV-120.

Ці станції є альтернативою звичайним дизельним/бензиновим генераторам і можуть бути джерелом живлення для підзарядки гаджетів під час відсутності електропостачання. Дані станції будуть розподілені медичними установами нашої громади.

Ми вкотре щиро дякуємо нашим партнерам та благодійникам за допомогу, співпрацю та підтримку! Пишаємось нашим партнерством! Окремо дякуємо нашому регіональному куратору Таргоний Оксана

Нагадаємо, Проєкт «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ GmbH.

З кожним кроком ми все ближче до перемоги!