Педагоги Солонянської громади отримали 24 ноутбуки в рамках проєкту з продовження ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”. Вони вже розподілені між навчальними закладами нашої громади для проведення онлайн навчання.

«У ноутбуків операційна система від Google – орієнтована на роботу в інтернеті. Є електронні таблиці, шаблони презентацій і текстовий редактор. Все, що потрібно вчителям для дистанційних уроків, адже через війну вони навчають дітей онлайн», – повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Тримаємо освітній фронт!