З 8 серпня на території Солонянської громади стартував проєкт «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій», метою якого є забезпечення дітям доступу до навчанню, яке рятує та підтримує розвиток та життя.

У рамках участі в проєкті, у понеділок на території Солонянського ліцею відбулася зустріч із дітьми та батьками, що проживають у Солоному. Програма зустрічі передбачала вправи на знайомство, згуртованість та увагу. Веселі музичні руханки, створення «Вежі бажань» та «Емблеми дня», змагання «Діти-батьки» - подарували учасникам гарний настрій та чудові враження.

Особливу увагу учасники приділили вправі «Намалюй свій настрій», де батьки надували повітряні кульки, а діти розмальовували їх. Під час проведення заходу діти отримали солодкі заохочувальні призи.

Проводили захід педагоги КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради Олена Фещенко та Наталія Козлова.

Також запрошуємо всіх бажаючих із 8 до 13 серпня долучатись до заходів Тижня-активностей «Кожна дитина-перлина».

Нагадуємо розклад заходів:

• Вівторок 9 серпня 17:00 - 20:00 - "Український оберіг" - майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки
  • Середа 10 серпня 17:00 - 20:00 - зустріч в англомовному клубі "Октупус" - спілкуємося англійською весело та доступно
  • Четвер 11 серпня 14:00 - 16:00 - "Музична пауза" - слухаємо та співаємо
  • П'ятниця 12 серпня 17:00 - 20:00 - "Подорож у світ пластичного мейкерства" - майстер-клас із керамічної пластики
  • Субота 13 серпня 17:00 - 20:00 - "Яскраві барви рідного краю" - майстер-клас із образотворчого мистецтва

Заходи проходитимуть на площі біля Солонського ліцею.