Фото без опису10 січня 2022 року в Солонянській селищній територіальній громаді відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради».

Члени конкурсної комісії розглянули документи, подані одним претендентом на вакантну посаду Гамотою Андрієм Петровичем, які повністю відповідали кваліфікаційним вимогам. В результаті комісія одноголосно прийняла рішення допустити до участі в конкурсі Гамоту А.П.

Вже завтра, 11 січня 2022 року, пройде друге засідання конкурсної комісії, на якому відбудеться співбесіда з кандидатом  та  проведення  учасником конкурсу публічної презентації програми розвитку закладу на 1 рік та на 3 роки.