Поліцейські офіцери громади нагадують: прості речі рятують життя від COVID-19

COVID-19 усе ще поміж нас. Тож дотримуватися правил безпеки слід і надалі. Адже нехтування простими санітарними нормами загрожує здоров’ю і може призвести до повернення обмежень, що негативно впливають на добробут населення.

Вітаємо вчительку біології Солонянського ліцею Вікторію Сидоренко  з обласною педагогічною премією від ДніпроОДА!

Вітаємо вчительку біології Солонянського ліцею Вікторію Сидоренко з обласною педагогічною премією від ДніпроОДА!

30 вересня в Дніпропетровській обласній державній адміністрації було нагороджено 20 кращих освітян обласною педагогічною премією. За словами директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області, кандидатури на здобуття премій висували самі педагогічні колективи. Загалом було понад 150 заявок. Комісія комплексно оцінила кожного учасника: досвід, методичні наробки, результати їхніх учнів.

Працівники селищної ради привітали 46 сімей опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів

Вчора, 30 вересня, у День усиновлення службою у справах дітей від імені виконавчого комітету Солонянської селищної ради здійснено привітання 46 сімей опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які виховують 80 дітей, народжених серцем. Напевно не дарма це свято співпадає із днем святих великомучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Адже тільки з вірою та любов’ю своєму доброму серці ці люди дарують надію дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування на щасливе майбутнє.