Радіємо разом з батьками та колективом Калинівського ЗДО «Сонечко», що садочок перетворюється на сучасний заклад дошкільної освіти, в якому вихованцям дуже комфортно перебувати.

Тепер ось так виглядає відремонтований санвузол після капітального ремонту. Роботи дійсно виконано чимало: замінено дверні полотна та підлогу, проведено роботи із облицювання стелі плитами Armstrong та поверхонь стін кахлем, замінено електромережі, трубопровід та каналізацію, проведено монтаж електросвітильників, виконано монтажні роботи систем вентиляції, проведено ґрунтування та шпаклювання стін, встановлено дитячі унітази, мийки, електросушарки, диспансери для туалетного паперу. На виконання всіх зазначених робіт із місцевого бюджету виділено кошти в сумі 175 600 грн.

Було

СТАЛО