Сьогодні, 24 вересня  2021 року, в актовій залі Солонянської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО «Військова гімназія».

Згідно Положення про порядок проведення конкурсу, конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами відкритого конкурсу членами комісії, серед яких були представники Державної служби якості освіти Дніпропетровської області Ганна Володимирівна Манко та Павло Павлович Мартиновський, було визнано переможця на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО «Військова гімназія» - Олександру Геннадіївну Жирну;

Також, згідно Положення про порядок проведення конкурсу велася відео-трансляція тож усі бажаючі можуть  переглянути її на сайті громади у розділі Події.

Щиро вітаємо переможницю конкурсу та зичимо їй плідної та творчої праці.

Протокол засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО «Військова гімназія»  Солонянської селищної ради