Прощання з Воїном Олексієм Івановичем Баркаром відбудеться сьогодні, 29 березня, о 14:00 у с. Привільне

Прощання з Воїном-Героєм Олексієм Івановичем Баркаром, який загинув 27 березня від рук окупантів, відбудеться сьогодні, 29 березня, о 14:00 за адресою с. Привільне, вул. Г. Халецької, 38.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 1 та 2 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

На сайті Спільнотеки розміщено посібник для освітян «Сміливі навчати. Практичний порадник з подолання професійних труднощів під час війни для освітян»

Під час війни освітянам доводиться опановуваити нові навички, аби зробити освітній процес безпечним для дітей. А також слідкувати за власним емоційним станом, адже вчитель — важлива частина безпеки дитини.

Cтартував тиждень вчительської активності та взаємодії «Сильні крила» для освітян закладів освіти Солонянської селищної ради

Сьогодні, 27 березня, стартував тиждень вчительської активності та взаємодії «Сильні крила» для освітян закладів освіти Солонянської селищної ради.

Присвоєння офіцерського звання захисникам, які не мають вищої освіти, але здобули бойовий досвід: нововведення закону ВРУ №8339

Верховна Рада України прийняла законопроєкт про надання офіцерського звання військовим без вищої освіти, але з бойовим досвідом. Підтримали проєкт 283 нардепи.

Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології інформує

Після періоду теплої погоди, у зв’язку з вторгненням арктичного повітря на території Дніпропетровської області, починаючі з 28 березня очікується зниження температури та ускладнення погодних умов.