Створення затишної та доглянутої громади – щоденна рутинна робота, результат якої ви бачите наочно.

Систематично протягом року працівники селищної ради долучались до впорядкування паркової зони у центрі Солоного. Прибирали узбіччя доріг, розчищали берег ставка, прибирали сміття, впорядковували прилеглу територію, випилювали чагарники та вирізали поросіль. Звертаємось до всіх мешканців громади з проханням підтримувати чистоту та порядок у парковій зоні.

Попри важкий час в нашій країні, кожен повинен розуміти, що захист довкілля – це потреба сьогодення і внесок в наше майбутнє.

Благоустрій ще не закінчився. Роботи з впорядкування територій нашої громади будуть продовжуватись і надалі.

Тож давайте разом дбати про чистоту громади і нехай наш ріднокрай зустріне Перемогу ошатним!