Дніпропетровськгаз: генератори біля газових мереж - небезпека для споживачів

Загальновідомо, що генератор під час роботи сильно нагрівається. У ДСНС неодноразово зазначали, що його потрібно встановлювати на відстані не менше 6 метрів до найближчої стіни або вікна.

Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології інформує

Увага! За оперативною інформацією від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології  26 грудня вночі та вранці у м. Дніпро та по Дніпропетровській області збережеться туман. Видимість в тумані 200-400 м. Рівень небезпечності 1 (жовтий).

22 грудня День енергетика

Шановні працівники енергетичної промисловості! Щиро вітаємо вас з професійним святом.

Використовуєте вдома газовий пальник? Перевірте цілісність балончика, щоб уникнути витоку газу і можливих небезпечних наслідків!

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадує - використовуєте вдома газовий пальник? Перевірте цілісність балончика, щоб уникнути витоку газу і можливих небезпечних наслідків!