Мовна політика. Активне читання. Долучаємось!

Шановні мешканці Солонянської громади, з метою розповсюдження та використання  електронних ресурсів та  поширення інформації щодо мовної політики ділимось адресами електронних сайтів, які популяризують українську мову в Дніпропетровській області.

Заходи з енергоефективності

Повномасштабне російське вторгнення в Україну не зупинило нас на шляху до енергомодернізації. Так, у Солонянській гімназії проведено заміну 24 старих вікон на нові енергозберігаючі. Наступним етапом із заходів енергоефективності стане утеплення фасаду будівлі.

Актуально для ВПО: для формування списків на отримання паливних брикетів вам необхідно звернутись до "Центру надання соціальних послуг" або до старост актуально для ВПО

Шановні внутрішньо переміщені особи, для формування списків на отримання гуманітарної допомоги у вигляді паливних брикетів вам необхідно звернутися до "Центру надання соціальних послуг" Солонянської селищної ради за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 (1 поверх будівлі селищної ради) або за номером телефону 095-000-28-50. Якщо ви проживаєте на старостинських округах – просто зверніться до старост.

Пенсійний фонд України інформує: Про вебпортал електронних послуг

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua.) - це унікальна можливість для кожного українця оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в територіальні органи Пенсійного фонду. Електронні послуги надаються кожній особі індивідуально з дотриманням вимог захисту персональних даних.